اِی‌اِم‌پی!

مقالات تحقیقاتی، پروژه های عملیاتی، ترجمه مقالات انگلیسی در سایت اِی‌اِم‌پی!

گزارش کارآموزی برق صنعتی، شرکت آریا رعد جهان

آشنایی با مکان کارآموزی: شرح وظایف شرکت فنی مهندسی برق آریا رعد جهان: شرکت فنی و مهندسی آریا رعد جهان دارای کادری مجرب و ماهر که ساختمان اداری ان در بازار رضا گرگان واقع در 100 متری میدان شهرداری و جنب اداره برق می باشد که این شرکت یک کارگاه در کمربندی شهرک فردوسی جنب میدان نیز دارا می باشد. فعال

دسته بندی: کارآموزی » برق و الکترونیک

  • گزارشکار
  • گزارش کاراموزی
  • کاراموزی
  • کارورزی برق صنعتی
  • شرکت آریا رعد جهان
  • بررسی تابلوهای برق
  • تابلو برق
  • کارآموزی برق صنعتی

آشنایی با مکان کارآموزی:

شرح وظایف شرکت فنی مهندسی برق آریا رعد جهان: شرکت فنی و مهندسی آریا رعد جهان دارای کادری مجرب و ماهر که ساختمان اداری ان در بازار رضا گرگان واقع در 100 متری میدان شهرداری و جنب اداره برق می باشد که این شرکت یک کارگاه در کمربندی شهرک فردوسی جنب میدان نیز دارا می باشد.

فعالیتهای شرکت آریا رعد جهان: از فعالیتهای مهم این شرکت می توان مشاوره، طراحی و اجرای تابلوهای برق (فشار قوی، متوسط و ضعیف)، تأسیسات برق کارخانجات و چاههای عمیق کشاورزی، پروژهای اصلاح ضریب قدرت کارخانجات مجتمع های مسکونی و اداری، اتوماسیون صنعتی (PLCو ابزار دقیق) و … را نام برد.

فعالیتهای انجام شده در مدت زمان کارآموزی: فعالیتهایی که در زمان کارآموزی انجام شده را می توان به اختصار به چند مورد آن اشاره کرد.

1- مونتاژ تابلو های برق کارگاه چوب بری واقع در شهرک صنعتی هزار جریبی

2- کابل کشی و نصب تأسیسات برقی کارگاه چوب بری

3- مونتاژتابلو برق شرکت سبدسازی واقع در قائمشهر

4- کابل کشی و نصب تأسیسات برقی شرکت نیو بلوک واقع در گرگان

5- عیب یابی تأسیسات برقی شرکت پخش البرز و …

مونتاژ تابلوهای برق کارگاه چوب بری:

کارگاه چوب بری دارای دو تابلوی کوچک وبزرگ (اصلی و فرعی) که اصلی از یک فرم به ابعاد 80 cm در یک متر و فرعی از یک فرم به ابعاد40×60 cm ساخته شده بود در

تابلواصلی تجهیزاتی مانند: یک کلید اتوماتیک سه فاز 32 آمپر و یک کلید اتوماتیک سه فاز 25 آمپر، 6 مقره به رنگهای سیاه، آبی و زرد وسه شمش به طول نیم متر و سه شمش به طول 20 cm و در حدود 10 فیوز تک فاز و داکت ها که هدایتگر مسیر سیم ها و در حدود 30 عدد ترمینال صنعتی نیز می توان نام برد.